Przedszkole i żłobek dwujęzyczny Warszawa, Babice

W Go Montessori język angielski towarzyszy każdej aktywności, którą podejmują dzieci - od pracy własnej, przez posiłki i zabawy na świeżym powietrzu, aż po chwile relaksu.

Dzięki całodziennemu zanurzeniu w języku angielskim (immersja językowa), dzieci przyswajają go zupełnie naturalnie i często nieświadomie.

przedszkole dwujęzyczne warszawa

Our English Team

W każdej grupie pracuje dwóch nauczycieli: polskojęzyczny i anglojęzyczny - zgodnie z zasadą jeden nauczyciel jeden język. Nauczyciel anglojęzyczny komunikuje się wyłącznie w języku angielskim, zarówno z dziećmi, jak i osobami dorosłymi.

W edukacji anglojęzycznej wspiera nas metodyk języka angielskiego, który współpracuje z nauczycielami, aby zapewnić spójny i efektywny proces nauczania. Monitoruje światowe trendy w edukacji obcojęzycznej, aktualizuje strategię działań nauczycieli.  Wprowadza rodziców w ideę edukacji dwujęzycznej, pomaga w zrozumieniu językowego rozwoju dzieci.

Billingual children

Dziecko, które uczy się
dwóch języków:

Rozwija swoje zdolności językowe i umiejętności uczenia się, co wpływa na jego ogólny rozwój i sukcesy w przyszłości

Szybciej dostosowuje się do zmian, jest bardziej otwarte na nowe, nieznane sytuacje,  łatwiej tworzy relacje z innymi

Rozwija elastyczne i abstrakcyjne myślenie

Poznaje inne kultury i jest bardziej otwarte na świat

Jest dobrze przygotowane do przyszłości

Przedszkole dwujęzyczne Warszawa – co nas wyróżnia?

Chcesz zapewnić dziecku dobry start? Marzysz o tym, by Twoja pociecha posługiwała się drugim językiem? Postaw na naukę angielskiego od najmłodszych lat w Go Montessori.
Czytaj więcej

Przedszkole dwujęzyczne Warszawa to miejsce, w którym dbamy o rozwój przedszkolaków na wielu płaszczyznach. Naszym celem jest zapewnienie wychowankom edukacji na najwyższym poziomie. W procesie kształcenia z dumą stosujemy najnowocześniejsze techniki nauczania, w tym rewolucyjną metodę Marii Montessori.Koncepcja ta opiera się na przekonaniu, że każde dziecko posiada wrodzone zdolności i naturalną ciekawość, które można rozwijać przez stworzenie odpowiedniego środowiska. W naszej placówce pozwalamy wychowankom na samodzielną pracę i naukę poprzez doświadczenie. Dzięki temu przedszkolaki uczą się w sposób efektywny inaturalny. Przedszkole dwujęzyczne Warszawa położone jest w świetnym punkcie, co zapewnia łatwy dostęp do transportu publicznego i ułatwia dojazd do placówki.

Przedszkola dwujęzyczne Warszawa – indywidualne podejście do każdego dziecka

Przedszkola dwujęzyczne Warszawa to miejsca, w których pedagogika Marii Montessori i indywidualne podejście do każdego dziecka jest priorytetem. Kadra pedagogiczna złożona z wykwalifikowanych specjalistów, angażuje się w tworzenie najlepszych warunków do nauki i rozwoju maluchów. To osoby z ogromnym sercem, które z wielkim zaangażowaniem wspierają wychowanków. Dzieci uczą się języka obcego w naturalny i przyjemny sposób, będąc otoczone opieką doświadczonych pedagogów. Wszystkie zajęcia są przemyślane i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Maluchy doskonale odnajdują się w takim środowisku i z zapałem odkrywają świat, doskonalą swoje talenty, gromadzą wiedzę i zdobywają nowe doświadczenia. Wszystkie działania podejmowane przez personel przedszkola, realizowane są z myślą o dobrym samopoczuciu podopiecznych. To właśnie oni są dla nas największym skarbem. Nasze przedszkola dwujęzyczne to miejsca, w których dzieci uczą się, rozwijają swoje pasje i poznają świat w miłej atmosferze, pełnej życzliwości i pozytywnej energii.

Dlaczego Twoje dziecko polubi żłobek dwujęzyczny Warszawa?

Nasz żłobek dwujęzyczny stara się zapewnić najmłodszym wychowankom najwyższą jakość opieki i nauki. Posiadamy wykwalifikowany personel, który dba o rozwój intelektualny i emocjonalny maluchów. Żłobek Montessori oferuje też różnorodne zajęcia dydaktyczne, takie jak zajęcia sportowe, muzyczne czy teatralne. Na terenie placówki panuje miła, przyjazna atmosfera, która sprzyja rozwojowi społecznemu. Nasze sale są w pełni wyposażone w atrakcyjne narzędzia i pomoce dydaktyczne, które zachęcają dzieci do aktywności i samodzielności. Dajemy maluchom możliwość poznawania świata w sposób kreatywny i innowacyjny. Dlatego nasz żłobek dwujęzyczny Warszawa to idealne miejsce dla każdego dziecka, które z pewnością polubi spędzanie czasu w gronie naszych pedagogów i równieśników.

Dwujęzyczne przedszkole Ursynów – naturalne zanurzenie w języku obcym

Nasze dwujęzyczne przedszkole Ursynów wykorzystuje immersję językową. Nauczyciel angielskiego towarzyszy cały czas maluchom podczas codziennych czynności. Wspiera rozwój dzieci poprzez różnorodne aktywności i zajęcia zarówno w sali, jak i na świeżym powietrzu. Towarzyszy wychowankom podczas spacerów i posiłków. Celem jest uzyskanie naturalnej, spontanicznej komunikacji wśród dzieci, a także wzmocnienie ich motywacji i pozytywnego stosunku do nauki języka obcego. Immersja pozytywnie wpływa na rozwój dzieci, a także na ich kreatywność i umiejętności logicznego myślenia. Przemyślany dobór wszystkich pomocy i narzędzi edukacyjnych oraz ułożenie ich w pięciu tematycznych obszarach rozbudzających ciekawość dzieci, pozwala nam na stworzenie doskonałych warunków do nauki. Zanurzenie w języku angielskim w przedszkolu dwujęzycznym to zatem cenny sposób nauczania na etapie wczesnoszkolnym, który oferuje wiele korzyści dla rozwoju dziecka.

Przedszkole dwujęzyczne Warszawa – wnętrza stworzone z myślą o dzieciach

Przedszkole dwujęzyczne Warszawa to miejsce, w którym zawsze stawia się na pierwszym miejscu dobro dzieci. Wnętrza zostały stworzone z myślą o najmłodszych, aby zapewnić im jak najlepsze warunki do nauki i zabawy. Duża uwaga została poświęcona nie tylko estetyce, ale również funkcjonalności pomieszczeń. Jak już wspomnieliśmy, codziennie dzieci korzystają z pięciu zaprojektowanych specjalnie dla nich kącików tematycznych, które pozwalają im na rozwijanie zainteresowań i pasji. Komfortowe, przestronne i jasne sale to przestrzenie zaprojektowane z myślą o pracy metodą Marii Montessori. Mają one za zadanie zachęcać dzieci do samodzielnej eksploracji, odkrywania i zdobywania wiedzy. W takim pomieszczeniu każdy element jest starannie dobrany, tak aby stymulować rozwój poznawczy, emocjonalny i umiejętności społeczne. Wszystko po to, aby przedszkolaki potrafiły cieszyć się każdą chwilą spędzoną w tym wspaniałym miejscu. Co więcej, dysponujemy profesjonalnie wyposażonym placem zabaw i pięknym ogrodem z dużą ilością zieleni.

Przedszkole dwujęzyczne Wilanów – świadome żywienie dzieci

Przedszkole dwujęzyczne Wilanów to placówka, która kładzie duży nacisk na świadome żywienie dzieci. Doskonale bowiem zdajemy sobie sprawę, że odżywianie jest kluczowe dla prawidłowego rozwoju każdego dziecka. Dlatego staramy się zapewnić naszym podopiecznym najlepsze możliwe warunki żywieniowe. Nasza kuchnia opiera się na zdrowych produktach, bez sztucznych dodatków i barwników. Dbamy również o to, by posiłki dostarczały dzieciom odpowiednią ilość składników odżywczych, w tym białka, tłuszczy, witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dzięki temu maluchy nie tylko rozwijają się intelektualnie, ale także fizycznie, co ma ogromne znaczenie w procesie wychowania i edukacji. Stawiamy sobie za cel, aby przybliżyć dzieciom wiedzę o prawidłowej diecie oraz zachęcamy do zdrowych nawyków żywieniowych już od najmłodszych lat.

Przedszkole dwujęzyczne Mokotów – wychowanie w duchu rodzicielstwa bliskości

Przedszkole dwujęzyczne Mokotów to instytucja, która dba o wychowanie w bliskości. Uważamy, że jest to kluczowe podejście dla korzystnego rozwoju emocjonalnego dziecka. Bliskość emocjonalna pedagoga z dzieckiem jest bardzo ważna, ponieważ pozwala na lepsze zrozumienie potrzeb i emocji dziecka oraz budowanie więzi opartej na zaufaniu i akceptacji. Nasza placówka stawia na bezpieczeństwo i opiekę nad maluchami, zapewniając im wsparcie w każdej sytuacji. Na każdym etapie dajemy swoim podopiecznym siłę, aby z odwagą radzili sobie z każdym wyzwaniem. W takiej atmosferze dziecko czuje się bezpiecznie i kochane, ma większą pewność siebie i łatwiej radzi sobie z napotykanymi trudnościami. Wychowanie w bliskości wymaga czasu, cierpliwości i zaangażowania, ale jest to podejście, które przynosi długofalowe korzyści dla przedszkolaka.

Jak dwujęzyczność wpływa na rozwój dziecka?

Wielu rodziców zastanawia się, jak dwujęzyczność wpływa na rozwój dziecka. Jak wynika z badań, nauka dwóch języków już we wczesnym dzieciństwie może przynieść wiele korzyści. Oto najważniejsze z nich.

 1. Dzieci dwujęzyczne często wykazują większą zdolność do rozwiązywania problemów i radzenia sobie w różnorodnych sytuacjach.
 2. Znajomość dwóch języków sprzyja rozwojowi mózgu, w efekcie czego procesy uczenia się przebiegają szybciej i sprawnie.
 3. Gdy dziecko już opanuje dwa języki, uczenie się kolejnych staje się łatwiejsze.
 4. Znajomość dwóch języków otwiera przed dzieckiem wiele drzwi. Jako osoba dorosła będzie mogło realizować plany i marzenia bez barier językowych.
 5. Wielojęzyczność umożliwia swobodne i bezpieczne podróżowanie, czy studiowanie za granicą w przyszłości.
 6. Dzieci dwujęzyczne mają wyższy poziom inteligencji emocjonalnej.
 7. Dwujęzyczność wzmaga elastyczność myślenia.
 8. Maluchy posługujące się dwoma językami są pewniejsze siebie w relacjach z innymi.
 9. Dzieci przejawiają większą tolerancję wobec odmienności innych osób.

Przedszkole dwujęzyczne – nowoczesna oferta edukacyjna

Przedszkole dwujęzyczne Warszawa dba nie tylko o rozwój intelektualny swoich podopiecznych, ale również o ich zdrowie i kondycję fizyczną. Na placu zabaw czy w sali muzyczno - sportowej przedszkolaki mogą rozwijać swoje umiejętności ruchowe pod czujnym okiem doświadczonych pedagogów między innymi na zajęciach z rytmiki. To jednak nie wszystko! W naszej placówce organizujemy wiele dodatkowych zajęć, które pozwalają na doskonalenie różnych umiejętności. Są to między innymi:

 • taniec;
 • nauka gry na pianinie;
 • warsztaty naukowe;
 • zumba kids;
 • robotyka;
 • szachy;
 • warsztaty teatralne;
 • judo;

Dzięki temu bogatemu programowi nasze przedszkole i żłobek dwujęzyczny Warszawa są placówkami, w których wychowankowie rozwijają swoje talenty, zdobywają nowe umiejętności i nawiązują przyjaźnie z rówieśnikami. Zapoznaj się z ofertą i postaw na niepubliczne przedszkole ekologiczne, w którym Twoje dziecko będzie miało okazję na doskonalenie swoich zdolności, a także odkrycie nowych pasji i zainteresowań.

żłobek dwujęzyczny warszawa