O GoMontessori

Edukacja i wychowanie najmłodszych jest naszą pasją już od 26 lat. Tworząc nasze żłobki, przedszkola i szkoły zawsze dążymy do zapewnienia dzieciom bezpiecznego, szczęśliwego dzieciństwa i wszechstronnego rozwoju.

Nie stoimy w miejscu, nieustannie poszukujemy wartościowych rozwiązań i metod, aby jak najpełniej rozwijać dziecięcy potencjał. Przedszkole i żłobek Go Montessori jest wynikiem naszego uznania i zafascynowania pedagogiką Marii Montessori. Podążając za Jej przesłaniem, stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, w którym z uważnością towarzyszymy każdemu dziecku w  rozwoju, kształtując i rozwijając jego samodzielność, niezależność oraz umiejętność odkrywania i uwalniania własnego potencjału.

Nowoczesne i inspirujące miejsce

Go Montessori to przedszkole nowoczesne, ekologiczne, z inspirującymi przestrzeniami, otoczone dużą ilością zieleni.

Nowoczesny budynek otoczony wieloma drzewami, które tworzą ujmujący mikroklimat

Sala do zajęć muzyczno-sportowych

Własne, nowoczesne zaplecze kuchenne

Duży, zielony, profesjonalnie wyposażony plac zabaw

Drewniane, certyfikowane pomoce dydaktyczne

Ekologiczne technologie i rozwiązania (panele fotowoltaiczne, wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, świetliki tunelowe)

Przestronne, jasne, inspirujące wnętrza

Duża ilość zieleni i roślin w przestrzeniach przedszkolnych

Nasza misja

Montessori jest dla nas drogą, którą dziecko przemierza, mówiąc, daj mi czas, pozwól mi to zrobić samodzielnie, pomóż mi rozwinąć skrzydła.

Naszą misją jest towarzyszenie małemu człowiekowi w tej niezwykłej podróży, wspieranie go w odkrywaniu świata i swojego potencjału w sposób naturalny, w poczuciu wolności i wzajemnego szacunku. Nasze priorytety to:

Edukacja dwujęzyczna

Wychowanie oparte na szacunku

Odpowiedzialne podejście do przyrody

Uważność na relacje

Zdrowy, aktywny styl życia

Naszą drogą niezmiennie pozostaje filozofia Montessori, którą wzbogacamy o wartościowe, nowoczesne rozwiązania i technologie.

Dzięki temu możemy kształtować u dzieci kompetencje i umiejętności, które są niezbędne we współczesnym świecie. Dążymy do tego, żeby nasze przedszkolaki czuły się szczęśliwe i bezpieczne, były samodzielne, odważne, otwarte na świat, szanowały przyrodę, były uważne na potrzeby i emocje swoje i drugiego człowieka. Jednocześnie, podążając za nieustannie rozwijającym się światem i postępem, jesteśmy otwarci na innowacje.

Najlepsi z najlepszych

Nasza kadra to zespół radosnych, ciepłych, empatycznych osób - pasjonatów edukacji.

Nasi nauczyciele z uważnością i entuzjazmem opiekują się dziećmi i inspirują je do odkrywania świata. Są nie tylko wychowawcami, ale przede wszystkim przewodnikami, którzy towarzyszą dzieciom w rozwijaniu umiejętności i talentów.

Wiemy, jak ważne jest zbudowanie poczucia bezpieczeństwa i zaufania wśród najmłodszych. Dążymy do tego, aby dzieci czuły się w naszym przedszkolu bezpiecznie i swobodnie. Każde dziecko jest dla nas wyjątkowe i każde traktujemy z pełnym szacunkiem i troską.