Cennik przedszkola GoMontessori

Edukacja pełna pasji - wychowanie w szacunku

W Go Montessori dążymy do zapewnienia dzieciom bezpiecznego, szczęśliwego dzieciństwa i wszechstronnego rozwoju. To wyjątkowe miejsce, w którym z uważnością towarzyszymy każdemu dziecku w  rozwoju, kształtując i rozwijając jego samodzielność, niezależność oraz umiejętność odkrywania i uwalniania własnego potencjału.

Cennik

Pobierz nasz cennik

Sprawdź, jak wartościową i bogatą ofertę przygotowaliśmy dla Twojego dziecka w ramach podstawowej opłaty miesięcznej. Aby pobrać cennik należy wypełnić formularz.

*Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o kontakt telefoniczny.​

Cennik

Bardzo dziękujemy za wypełnienie formularza.

Jeżeli chcesz nas poznać bliżej, umów rozmowę z dyrektorem

Oops! Coś poszło nie tak

Przedszkole Go Montessori - cennik

Rodzicu! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że koszty czesnego, wyżywienia czy dodatkowych opłat mają kluczowe znaczenie dla wielu rodzin i są kwestią, która zdecydowanie wpływa na wybór przedszkola Montessori. W naszej placówce oferujemy wysokiej jakości program nauczania, zapewniający rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny podopiecznych oraz wychowanie w duchu rodzicielstwa bliskości.
Czytaj więcej

Jednocześnie staramy się utrzymać atrakcyjne ceny. W Montessori cennik znajdziesz opłaty nie tylko za pobyt dziecka w przedszkolu, ale także za nasz żłobek dwujęzyczny Warszawa. Należy pamiętać, że koszty te obejmują między innymi:

  • opiekę w godzinach 7.00 - 18.00;
  • opiekę dwóch nauczycieli;
  • opiekę specjalistów, w tym psychologa i metodyka nauczania języków obcych;
  • projekty edukacyjne dostosowane do wieku i możliwości dzieci;
  • zajęcia sportowe;
  • zajęcia artystyczne;
  • materiały plastyczne;
  • dodatkowe atrakcje w postaci koncertów, imprez okolicznościowych oraz wycieczek;
  • wspieranie i korygowanie rozwoju.

Go Montessori Warszawa - cennik

Go Montessori to doskonały wybór dla osób, które oczekują profesjonalnej opieki i wsparcia w rozwoju swojego dziecka. Wszystkie koszty związane z pobytem w placówce są przez nas jasno przedstawione w Montessori Warszawa cennik. Wszystko po to, aby rodzice mieli pełną świadomość ponoszonych wydatków. Nasze niepubliczne przedszkole ekologiczne oferuje wiele dodatkowych, atrakcyjnych zajęć, które pozwalają najmłodszym na rozwijanie kreatywności, wyobraźni oraz umiejętności poznawczych. W Montessori Warszawa cennik znajdziesz wykaz przykładowych zajęć, który co roku aktualizujemy, uwzględniając potrzeby rodziców i dzieci. Co więcej, istnieje możliwość odliczenia bonu żłobkowego, a także skorzystania ze zniżek na czesne dla rodzeństwa uczęszczającego do naszego przedszkola.

Montesorri cennik możesz pobrać po wypełnieniu formularza. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą placówki, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych rodziców, dla których edukacja Montessori jest niezwykle ważna.